ŠD Hudi Kot - Sekcija KMN člani

Veseli smo asfaltnega igrišča z razsvetljavo, poleg katerega smo letos namestili igrala in razsvetljavo. Na igrišču smo obnovili črte, prebarvali prostore za igralce in gole, ter okrog igrišča ponovno namestili pesek. Na njem je možno izvajati treninge nogometa, vsako leto pa v mesecu juliju prirejamo nočni nogometni turnir, posvečen članu Generacije 69- Benotu Vodušku, ki nas je mnogoprerano zapustil. V letošnjem letu bomo postavili še košarkarske koše.

KMN

Vodja nogometne sekcije je g.Uroš Mithans, pa je podal naslednje poročilo:

Sezona 2011-2012 se je začela nekoliko slabše, saj smo že na prvi tekmi proti Kapli izgubili s kar 2 : 7. Nadaljevali smo s tremi zmagami, dvema neodločenima izidoma in štirimi porazi. Ti rezultati so nam prinesli peto mesto na lestvici. Zadeli smo 31 krat in prejeli 30 zadetkov, zato je bila gol razlika plus 1 gol.
Glede na predhodno sezono je ta rezultat za eno mesto slabši, vendar ne tako slab, saj smo po jesenskem delu zasedli sredino lestvice.

Spomladanski del sezone 2011-2012 smo začeli z neodločenim izidom in nadaljevali s kar petimi zaporednimi zmagami, kar nam je zelo dvignilo samozavest in odprlo celo možnosti za morebitni preboj v A ligo.
Maja smo po zaslugi Matjaža Pušnika prejeli nove drese. Z njimi smo odigrali zelo težko tekmo proti ekipi Lehna in zmagali 2 : 1. Žal nam v naslednjih dveh tekmah sreča ni bila naklonjena, saj smo proti ekipi Megle in Splavarja izgubili. Z malo več športne sreče in boljšim jesenskim delom sezone, bi se nam uresničile sanje o napredovanju v A ligo.

V spomladanskem delu sezone 2011-2012 smo torej dosegli šest zmag, dva poraza in en neodločen poraz, kar nam je na koncu prineslo uvrstitev na četrto mesto lestvice.

drustvo

Skupaj smo v tej sezoni dosegli devet zmag, šest porazov in dva neodločena rezultata. Nasprotnikovo mrežo smo zatresli 64 krat, prejeli pa smo 52 golov. Gol razlika je tako +12. Skupaj smo zbrali 30 točk.

V tej sezoni smo se udeležili tudi številnih turnirjev in dosegli naslednje rezultate:

• v Vuhredu smo bili drugi;nogomet
  • v Breznu četrti;
  • v Hudem Kotu tretji;
  • v Ožbaltu tretji;
  • na Sv. Primožu in v Doliču smo žal izpadli v drugem krogu, na turnirju v Ribnici na Pohorju pa v tretjem krogu;
  • še posebej ponosni smo na prvo mesto turnirja v Ribnici na Pohorju, ki so se ga udeležili zaselki Občine Ribnica na Pohorju in prav tako letos v Josipdolu ponovno zmagali na turnirju za pokal občine.

ČLANI KLUBA MALEGA NOGOMETA HUDI KOT V SEZONI 2013/2014:

• Mithans Dejannogometas
  • Matjaž Pušnik
  • Matej Hudernik
  • Ravnjak Matej
  • Rek Teo
  • Damjan Stramec
  • Sebanc Tomaž
  • Turjak Alen
  • Šmid Matjaž
  • Ravnjak Tomaž
  • Razbornik V alentin
  • Uroš Mithans
  • Franc Turjak
  • Turjak Bogdan
  • Lauko Sebastjan

Na koncu bi se rad zahvalil vsem nogometašem. Želim vam čim manj poškodb in veliko športne sreče.

Uroš Mithans, vodja sekcije članov malega nogometa

Prijava uporabnika

Kot prijavljen uporabnik si lahko ogledate zapisnike sestankov.

Na strani je 15 gostov in ni članov .

Smo dne 19.4.2021 in ura je 4:11.
Izdelava spletne strani NIKO PROJEKT.